+420 739 582 712 ÚT-NE - 11.00–20.00

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE DLE POTŘEB KLUBU, na předem objednané akce nebo KDYKOLIV PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ 

 
1) OBILOVINY obsahující lepek (pšenice, žito, oves, špalda, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich) 2) KORÝŠI a výrobky z nich  3) VEJCE a výrobky z nich 4) RYBY  a výrobky z nich 5) PODZEMNICE OLEJNÁ (arašídy) 6) SÓJOVÉ BOBY (sója) a výrobky z nich 7) MLÉKO a výrobky z něj 8) SKOŘÁPKOVÉ PLODY (mandle, lískové a vlašské oříšky,kešu, para pekanové ořechy,pistácie, makadamie a výrobky z nich) 9) CELER a výrobky z něj 10) HOŘČICE a výrobky z ní 11) SEZAMOVÁ SEMENA a výrobky z nich 12) OXID SIŘIČITÝ A SIŘIČITANY v koncentracích vyšší 10mg, ml/kg, l, vyjádřeno SO2 13) VLČÍ BOB (LUPINA) a výrobky z něj 14) MĚKKÝŠI a výrobky z nich

O restauraci PAR3PAR3 je moderní restaurace na okraji Prahy, kde se s radostí a ochotou postaráme o to, aby jste se dobře najedli, napili a strávili příjemné chvíle uprostřed přírody. Nabízíme pokrmy nejen z české kuchyně, na své si přijdou i milovníci mezinárodních chutí. Naší prioritou jsou pečlivě vybrané, čerstvé a kvalitní suroviny. Také profesionální a milý personál je u nás samozřejmostí.

Ve všedních dnech podáváme pravidelné obědové menu dle aktuální nabídky.

Restaurace je nekuřácká, disponuje kapacitou 35 míst uvnitř, dvěma venkovními zahrádkami a přilehlým dětským hřištěm.

Wi-Fi k dispozici zdarma.
Platební karty přijímáme.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Dobrou chuť!

Pro naše hosty připravujeme oslavy, firemní eventy, svatební hostiny, rauty i večírky. Zajistíme celou akci na klíč - včetně nápojů, kávy, teplého a studeného bufetu, dezertů atd. V letním období nabízíme i grilování a rozšíření kapacity o venkovní stany. (více zde)


Denní menu na váš email?

Objednejte si pravidelný newsletter z restaurace PAR3.

Kontakt


Kontakt